Přihlásit se Registrovat

Návody k používání stránek

Vyhledávání v databázi odborníků

Hlavním cílem webových stránek je možnost najít soudního znalce, revizního technika nebo projektanta v určené oblasti a přístupk jejich kontaktním údajům. K tomu slouží vyhledávací filtr na úvodní straně. V databázi odborníků se nacházejí lidé registrovaní v Unii soudních znalců, z.s. a zároveň registrovaní na těchto webových stránkách.

Související odkazy

Jak se stát členem Unie soudních znalců
Jak se dostat do databáze odborníků

Jak vyhledávat

Registrace na stránkách Unie

Registrovat se můžete po kliknutí na odkaz "Registrace" pod navigací. Hned vedle se nachází pak odkaz k přihlášení, pokud už registrován jste.

V registračním formuláři vyplníte údaje o sobě, vyplnit musíte pole označena hvězdičkou.


 

Registrace do databáze odborníků na webu

Pokud jste členem Unie a přejete si být ve výsledcích vyhledávání na těchto webových stránkách, při registraci zaškrněte políčko "Souhlasím se zveřejněním svých osobních údajů v databázi webu". Tuto volbu můžete pak kdykoliv změnit ve vašem uživatelském profilu.

Ve výsledcích se zobrazí pouze: zaměření, obor, specializace, e-mail, telefon a odkaz na vaše prezentační stránky. Vyplnit vše nemusíte, ale aby dávala existence v databázi odborníků smysl, je potřeba vyplnit alespoň zaměření a jeden kontakt (e-mail nebo telefon). Pokud údaje nevyplníte nemohou se ve výsledku ani objevit, uživatel nezíská žádnou hodnotnou informaci o vašem působení v soudním znalectví.

Všechny údaje lze libovolně měnit ve vašem uživatelském profilu.

Aktivace účtu

Po úspěšně odeslaném formuláři s registrací Vám přijde na e-mail, který jste zadal, zpráva s odkazem na aktivační odkaz. Na tento odkaz je nutné kliknout pro zaktivování účtu, abyste se mohl přihlásit a používat váš profil. Bez tohoto úkonu se není možné přihlásit.

Přihlášení do sekce pro členy

Pro přihlášení stiskněte tlačítko Přihlásit se pod hlavní navigací stránek.

Po té se zobrazí stránka s přihlašovacím formulářem. Vyplňte svůj e-mail, který jste zadal při registraci na těchto stránkách (nikoliv ten, který jste zadával při papírové registraci do Unie).  Žádný jiný email Vám nebude fungovat. Email není možné měnit. Heslo je takové, které jste si také zvolil při vyplňování registračního formuláře na těchto stránkách anebo heslo, které jste si změnil pomocí funkce Zapomenuté heslo. Pro zapamatování údajů můžete zvolit "Zapamatovat přihlášení na tomto počítači". Pokud použijete správnou kombinaci emailu a hesla, proběhlo přihlášení. Dashboard na úvodní stránce se zobrazí všem členům Unie, kteří mají uvedené své registrační číslo ve svém profilu. Více najdete v návodu k použití sekce pro členy.

Zapomenuté heslo

Pokud si nepamatujete své heslo ke svému uživatelskému účtu, klikněte na odkaz Přihlásit se v záhlaví stránky (stejně jako při přihlášení, vizte výše). Na stránce s přihlašovacím formulřem je odkaz zapomenuté heslo. Po zobrazení této stránky, vyplňte do formuláře svůj e-mail, kterým se přihlašujete a který jste zadal při registraci na těchto stránkách. Zvolte Resetovat heslo. Po chvíli obdržíte na uvedený email instrukce, jak své heslo můžete změnit. Následujte instrukce uvedené v emailu.